
Комплект постільної білизни бязь люкс, Півтораспальний, колір світлий беж 150х215 см
970 ₴/комплект
- В наявності
- Код: KBO_свбеж 1
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна з Бязь Люкс — ідеальне поєднання комфорту та якості!
Обираючи постільну білизну, ви обираєте не просто тканину — ви обираєте свій сон.
Бязь люкс - проста і міцна тканина високої щільності, яка виготовляється з 100% бавовни преміум якості без синтетичних домішок. Не накопичує статичну електрику. Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря. Гіпоаллергенна. Витримує понад 300 циклів прання.
Розміри:
підковдра - 150*215 см
простирадло - 150*215 см
наволочки - 70*70 см або 50*70 см (2 шт)
Є можливість вшиття резинки в простирадло, запитуйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴/комплект










