
Ергономічна ортопедична подушка для комфортного сну з ефектом пам’яті 40х60 см
970 ₴
- В наявності
- Код: DPOwhite
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гіпоалергенна ортопедична подушка унікальної форми підтримує ваш хребет та шию в анатомічно правильному положенні, рівномірно розподіляє навантаження між різними групами м'язів, а також ідеально пристосовується до форми та ваги голови. Всі ці якості подушки дарують вам максимально комфортний та здоровий сон. Основний секрет подушки - ефект пам'яті, який досягається завдяки застосуванню у виробництві високотехнологічної піни, здатної приймати та зберігати контур вашої шиї та голови.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴










