
Комплект постільної білизни бязь голд люкс двоспальний, колір світлий беж
1 070 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КВО_свбеж 2
Комплект постільної білизни із натуральної тканини бязь люкс (бавовна).
Бязь Люкс – це проста, але міцна та зносостійка тканина, яка дозволяє тілу дихати. Вона дуже приємна на дотик. Крім цього, добре вбирає вологу та пропускає повітря.
Завдяки своєму натуральному складу тканина не накопичує статичну електрику. Бязь абсолютно екологічна та безпечна для здоров'я.
Стандартні розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ: Простирадло - 150х220 Наволочки - 70х70 (2 шт.) Підковдра - 150х215
ДВОСПАЛЬНИЙ: Простирадло - 200х220 Наволочки - 70х70 (2 шт.) Підковдра - 180х215
ЄВРО: Простирадло - 200х220 Наволочки - 70х70 (2 шт.) Підковдра - 200х215
СІМЕЙНИЙ: Простирадло - 200х220 Наволочки - 70х70 (2 шт.) Підковдра - 150х215 (2 шт.)
Можливий перешив наволочок на менший розмір.
У комплектах Євро та Сімейний можна замінити (за наявності достатньої кількості тканини на складі) простирадло на 220х240 см або 220х250 см. Також можливо пошити простирадло з резинкою. Уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 1 070 ₴/комплект










