Обмежена кількість

Комплект турецької постільної білизни піке з вафельним покривалом та простирадлом на резинці 160х200х25, різні кольори
2 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: КRМ-3004
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Наволочки та простирадло з тканини трикотаж.
Відмінний варіант на літній сезон. Ніжне і м’яке вафельне покривало прекрасна альтернатива класичній ковдрі. Чудово пропускає повітря , що дозволяє тілу вільно дихати під час сну.
Можна використовувати як покривало на диван або ліжко.
Оскільки комплект запакований в гарненьку коробку - чудово підійде для подарунку.
Розміри:
Покривало вафельне - 200х230 см
Простирадло на резинці - 160*200+25см
Наволочки - 50х70 см (2 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴










