Топ

Тепла велюрова постіль однотонна, дуже щільна. Pretty Monica. Розмір Євро 220х240 см. Різні кольори.
2 180 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КCM_monika1410-3
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велюрова постіль - ефектна, м'яка, гарна! Чудово підійде як для подарунку так і для власної оселі!
Завдяки тому, що тканина настільки якісна та має велику щільність, простирадло можна буде потім використовувати як покривало. При цьому тканина чудово пропускає повітря.
◾️Розмір Євро
✅Наволочки 50х70 2 шт
✅Простирадло 220х240 см
✅Підковдра 200х230 см
Комплект запакований в подарункову сумку з ручками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴/комплект










