
Комплект постільної білизни фланель люкс (байка) с 4ма наволочками. Євро 230х250 см. Різні кольори.
1 320 ₴
- Немає в наявності
- Код: AFBL_colours 3
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фланель - це бавовняна тканина з начосом, яка навіть в сиру, холодну погоду швидко зігрівається! Добре вбирає вологу та пропускає повітря, не створює парниковий ефект і дозволяє тілу дихати. Не викликає подразнення шкіри та алергії.
Матеріал дуже приємний до тіла, ніжний, в холодну пору відмінно зігріває та утримує тепло. Раніше таку тканину називали «зимовою бавовною».
Сучасна фланелева постільна білизна відрізняється оригінальним дизайном. Підібрати можна варіант абсолютно на будь-який смак.
Особливості комплекту постільної білизни:
* розмір Євро:
Підковдра 200х230 см (1 шт)
Простирадло 230х250 см (1 шт)
Наволочки 70х70 см (2шт), 55х80 см (2 шт).
* щільність тканини 168г/м2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 168 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴










