
Комплект постільної білизни Мінні Маус сірий Бязь Голд Люкс, Євро 220х240 см
1 200 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: LBGL_minni 3
Бязь голд люкс - проста і міцна тканина високої щільності, яка виготовляється з 100% бавовни без синтетичних домішок. Не накопичує статичну електрику. Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря. Гіпоаллергенна.
Розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 150х210 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдра - 150х210 см
ДВОСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 200х220 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдра - 175х210 см
ЄВРО:
Простирадло - 220х240 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдра - 200х220 см
СІМЕЙНИЙ:
Простирадло - 220х240 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдри - 150х210 см (2 шт.)
➕Додаткові опції:
👉 додаткова наволочка від 50 грн/шт
👉 Простирадло на гумці:
🌛 резинка до 160х200 +150 грн
🌛 резинка більше, ніж 160х200 +220 грн
👉 наволочка на замочку +50 грн за кожну
👉 підковдра на замочку +90 грн/шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 200 ₴/комплект









