
Шикарний плед — покривало Шиншила. Розмір Євро (двоспальний) 200х230 см. 5 кольорів.
1 960 ₴
- В наявності
- Код: АSH_colours2103-3
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже ніжний і м'який велюровий плед - покривало.
Покривало з м'якої на дотик тканини Велсофт,має фактурою велюру, надзвичайно м'який та приємний на дотик, досить щільний і злегка пухнастий.
Незважаючи на щільність, ця тканина є дуже легкою, відмінно зберігає тепло. Тканина дуже міцна і відрізняється своєю довговічністю.
Якщо ви хочете поєднання краси, ніжності і комфорту - цей плед для вас.
Розмір: 200х230 см
Кольори: графітовий, рожевий, світло-бежевий, коричневий, темно-бежевий
Наявність кольорів уточнюйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Штучний |
| Матеріал | Велсофт |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 230 см |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Склад | |
| Поліестер | 80 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тип | Покривало |
| Ширина покривала | 210 см |
| Довжина покривала | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴










