Новинка

Жіноча піжама котонова зелена картата. Сорочка з довгим рукавом і штани з кишенями. L
1 265 ₴
- В наявності
- Код: DV-150-54-11 green
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трендовий жіночій домашній костюм (піжама) в клітинку ❤️
Костюм пошитий з натуральної котонової тканини, має накладну кишеню на сорочці та дві кишені на штанах.
Штани середньої посадки з прошитою резинкою на поясі.
Резинка не перекручюється та не давить
Зручна, тонка, комфортна.
✔️Розміри: S, M, L, XL
На моделі розмір S
Термін доставки 2 - 5 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| В комплект входить | Штани, Кофта |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 100% |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 74 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип виробу | Костюм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴

