Постільна білизна з фланелі зігріє вас і в холодні осінні ночі, і взимку. Тканина дуже м'яка, комфортна та затишна, яка після прання стає ще м'якшою.
Сучасна фланелева постільна білизна відрізняється оригінальним дизайном. Підібрати можна варіант абсолютно на будь-який смак.
Розмір:
Підковдра 200х230 см (1 шт)
Простирадло 220х240 см (1 шт)
Наволочки 70х70 см (2шт)
Наявність потрібного кольору запитуйте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴











