
Сатинова сорочка на брительках без мережева малинова в смужку. Розмір S-М
1 050 ₴
- В наявності
- Код: VPSB-117/23
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжна сатинова сорочка на бретельках ( без мережива )
Відчувати себе королевою легко разом з нашими ніжними сорочками виконаними у тканині Сатин Не важливо, де ви - чи вдома чи на відпочинку - у нашій сорочці ви будете прекрасною!
✔️Тканина: Сатин
✔️Розміри: М (про наявність інших розмірів питайте, в лінійці розміри S M L)
✔️ Колір: малинова полоска
| Заміри | |
| довж. по боковому шву | 57см |
| ПОГ | 42см |
| ПОТ | 45см |
| ПОБ | 50см |
| ПО низу сорочки | 54см |
капці як на моделі також доступні до замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 84 см |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Колір | Малиновий |
| Силует | Трапецієподібний |
| Тип тканини | Сатин |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴








