
Комплект постільної білизни з котами Бязь Голд Люкс, Двоспальний 200х215 см
1 070 ₴/комплект
- В наявності
- Код: DP_мурчик 2
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд люкс сьогодні є одними з найпопулярніших, оскільки вони дуже практичні та зносостойкі за свою достатньо невелику вартість. А яскраві кольори сподбаються кожному - і дорослому, і дитині!
Бязь голд люкс - проста і міцна тканина високої щільності, яка виготовляється з 100% бавовни без синтетичних домішок. Не накопичує статичну електрику. Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря. Гіпоаллергенна.
Розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 150х210 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдра - 150х210 см
ДВОСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 200х215 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдра - 175х210 см
ЄВРО:
Простирадло - 220х240 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдра - 200х220 см
СІМЕЙНИЙ:
Простирадло - 220х240 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдри - 150х210 см (2 шт.)
➕Додаткові опції:
👉 Простирадло на гумці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴/комплект







