Обмежена кількість

Жіноча Оversize піжама сорочка та штани Софт
1 600 ₴
- В наявності
- Код: VAP 157-24-13
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тренд цього сезону – oversize піжамка для дому та сну!
Піжама виготовлена з м’якої тканини софт у стильному принті.
Легка, зручна та надзвичайно приємна на дотик
Ідеально підходить для домашніх справ та комфортного сну.
На моделі розмір XS/S
Заміри на останньому фото
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| В комплект входить | Штани, Кофта |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 42-48 |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Софт |
| Склад | 100% |
| Візерунки і принти | Зебровий принт |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | XS-S |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴










