Обмежена кількість

Жіноча піжама із тканини софт. Стильний комплект сорочка з гудзиками та шорти.
1 080 ₴
- В наявності
- Код: DV-181-24
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжна жіноча піжама (сорочка+шорти) відшита з тканини софт.
Комплект стильний, легкий, зручний і дуже приємний на дотик.
Ідеально підходить для домашніх справ та солодкого сну влітку 🌟
Шорти на зав’язках та прошитою резинкою, широкою ноговицею.
✔️Розміри: XS-S, M-L, XL-XXL
На моделі розмір XS-S
Допустима похибка у вимірах +-1-2 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 58 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| В комплект входить | Шорти, Сорочка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Софт |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | XS-S |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴










