
Комплект постільної білизни, з серцями, Бязь Голд, Євро 200х220 см
1 180 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КB_амореміо 5-3
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд сьогодні є одними з найпопулярніших, оскільки вони дуже практичні та зносостійкі за свою невелику вартість.
Бязь голд – проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану, яка виготовляється з незначним додаванням еластану, що підвищує її зносостійкість та практичність. Не накопичує статичну електрику. Має здатність вбирати зайву вологу і добре пропускає повітря. Гіпоалергенна.
Комплект постільної білизни виглядає дуже класно та прослужить вам довго!
Розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 145х220 см
Наволочки – 70х70 (2 шт.)
Підковдра - 150х220 см
ДВОСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 200х220 см
Підковдра - 180х220 см
Наволочки – 70х70 (2 шт.)
ЄВРО:
Простирадло - 200х220 см
Підковдра - 200х220 см
Наволочки – 70х70 (2 шт.)
СІМЕЙНИЙ:
Простирадло - 200х220 см
Підковдра - 150х220 см (2шт.)
Наволочки – 70х70 (2 шт.)
Можливий перешив наволочок та простирадла з резинкою.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Серця |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 92 % |
| Еластан | 8 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 180 ₴/комплект







