
Комплект постільної білизни різнобарвний ромб, Бязь Голд, Євро 200х220 см
1 180 ₴/комплект
- В наявності
- Код: AB_moderna 3
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд створені для прогресивних людей, які люблять різноманітність у повсякденному житті.
На сьогодні такі комплекти є одними з найпопулярніших, оскільки вони дійсно практичні та зносостійкі за свою невелику вартість!
А широка палітра колірної гами та лаконічний дизайн постільної білизни дають змогу підібрати комплект відповідно до будь-якого смаку й інтер'єру кімнати.
Особливості матеріалу:
• Бязь голд — проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану (сертифікована в Україні).
• Завдяки наявності незначної кількості синтетичних волокон (8%), тканина стійкіша до механічних пошкоджень і розривів.
• Тканина не линяє й досить довго не втрачає свій початковий колір (max t прання 40°).
• Комплект не накопичує статичну електрику.
• Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря.
• Гіпоалергенний.
Розміри:
ПОЛУТОРНИЙ:
простирадло — 145х220 см
підковдра — 150х220 см
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
ДВУХСПАЛЬНИЙ:
простирадло — 200х220 см
підковдра — 180х220 см
наволочки — 70x70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
ЕВРО:
простирадло — 200х220 см
підковдра — 200х220 см
наволочки — 50х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
СЕМЕЙНЫЙ:
простирадло — 200х220 см
підковдра — 150х220 см (2 шт.)
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
Можливість перешиття на простирадло з гумкою, уточнюйте в менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
- Ціна: 1 180 ₴/комплект







