
Півтораспальний комплект постільної білизни з турецької вареної бавовни. Колір оливковий.
1 890 ₴
- Під замовлення
- Код: КВварб_олив 1
Відправка з 12 квітня 2026+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варена бавовна — це натуральний матеріал з 100% високоякісної бавовни, яка пройшла спеціальну обробку гарячою парою. Завдяки такій обробці, тканина стає м’якою, але і зносоміцною, тож постільна білизна слугуватиме вам довгими роками.
Особливістю такої тканини є те, що вона має злегка пом’яту текстуру, яка надає є стильний вигляд. А ще зовсім позбавляє від необхідності прасувати комплект!
Розмір:
Простирадло — 220 см х 150 см
Підковдра - 215 см х 150 см
Наволочки - 70см х 70см (2шт)
Можливий перешив наволочок на менший розмір та вшиття резинки в простирадло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Оливковий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴






