
Жіноча піжама із тканини софт. Стильний комплект сорочка з гудзиками та шорти.
850 ₴
- В наявності
- Код: DV-012 червона
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжна жіноча піжама (сорочка+шорти) відшита з тканини софт.
Комплект стильний, легкий, зручний і дуже приємний на дотик.
Ідеально підходить для домашніх справ та солодкого сну 🌟
Гумка на шортиках тонка, прошита, не перетискає.
✔️Розміри: S, M, L
На моделі розмір S
Допустима похибка у вимірах +-1-2 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| В комплект входить | Шорти, Сорочка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Софт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴










