
Двоспальний комплект постільної білизни фланелевий (байка). Простирадло 200х230 см. Різні кольори.
1 220 ₴
- В наявності
- Код: АFК_colours0204-2
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна з фланелі зігріє вас і в холодні осінні ночі, і взимку. Тканина дуже м'яка, комфортна та затишна, яка після прання стає ще м'якшою.
Сучасна фланелева постільна білизна відрізняється оригінальним дизайном. Підібрати можна варіант абсолютно на будь-який смак.
розміри:
Підковдра 180х220 см (1 шт)
Простирадло 200х230 см (1 шт)
Наволочки 70х70 см (2шт)
Наявність уточнюйте, асортимент постійно поповнюється
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴










