
Комплект постільної білизни, зі звірятками, Бязь Голд, Півтораспальний 150х215 см
950 ₴/комплект
- В наявності
- Код: AB_звіропол 1
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд створені для прогресивних людей, які люблять розмаїття в повсякденному житті.
На сьогодні такі комплекти є одними з найпопулярніших, оскільки вони дійсно практичні та зносостійкі за свою невелику вартість!
Особливості матеріалу:
· Бязь голд — проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану (сертифікована в Україні).
· За рахунок наявності незначної кількості синтетичних волокон (8%), тканина є більш стійкою до механічних пошкоджень та розривів.
· Тканина не ліняє та досить тривалий час не втрачає свій початковий колір (max t прання 40°).
· Комплект не накопичує статичну електрику.
· Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря.
· Гіпоалергенний.
Розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
простирадло — 150х220 см
підковдра — 150х220 см
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
ДВОСПАЛЬНИЙ:
простирадло — 200х220 см
підковдра — 180х220 см
наволочки — 70x70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
ЄВРО:
простирадло — 200х220 см
підковдра — 200х220 см
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
СІМЕЙНИЙ:
простирадло — 200х220 см
підковдра — 150х220 см (2 шт.)
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
Можливість перешиву на простирадло з резинкою, уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 92 % |
| Еластан | 8 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
- Ціна: 950 ₴/комплект







