
Постільна білизна в ліжечко новонародженого Бязь Голд Звірята на хмаринках, бежевий
450 ₴
- В наявності
- Код: AВchild_bearbeg
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканина: Бязь Голд
-Комплект постільної білизни виготовлений з натуральних екологічних матеріалів, що сприяє хорошому сну дитинки.
-100% безпеки для чутливої шкіри малюка.
-Приємна на дотик тканина буде комфортною в будь-який час року.
- не линяє, не вицвітає навіть після багаторазового прання.
Комплектація:
Підковдра - 110х140 см
Простирадло - 110х140 см
Наволочка — 50х50 см (1 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 40 см |
| Довжина другої наволочки | 45 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 92 % |
| Поліестер | 8 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




