
Євро комплект постільної білизни Жираф сірий з білим Бязь Люкс (100% бавовна)
1 200 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КВ сіріжир 3
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна з Бязь Люкс — ідеальне поєднання комфорту та якості!
Обираючи постільну білизну, ви обираєте не просто тканину — ви обираєте свій сон.
Бязь люкс - проста і міцна тканина високої щільності, яка виготовляється з 100% бавовни преміум якості без синтетичних домішок.
Не накопичує статичну електрику. Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря. Гіпоаллергенна. Витримує понад 300 циклів прання.
Розміри:
ЄВРО:
Простирадло - 220х240 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдра - 200х215 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴/комплект






