
Чоловічий класичний лонгслів 100% бавовна XL
690 ₴
- В наявності
- Код: С-L04Mblack
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лонгслів (тоненька футболка з довгим рукавом) чоловічий класичний.
Чудово поєднується з будь-яким базовим одягом.
Відмінно підходить для періоду весна-літо.
Особливості лонгсліву:
Турецька якісна тканина. Склад: 100% бавовна
Щільність: 165 г/м
Колір: черный
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Лонгслив |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 79 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | 100% бавовна |
| Щільність тканини | 165 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | M |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Стать | чоловічі |
| Колекція | Лонгслів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴




