
Комплект постільної білизни однотонний в смужку Страйп Бязь, Євро 220х240 см
1 180 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КСВwhite2403-3
Комплекти постільної білизни з тканини страйп бязь створені для прогресивних людей, які люблять стриману вишуканість та класику в повсякденному житті.
На сьогодні такі комплекти є одними з найпопулярніших, оскільки вони дійсно практичні та зносостійкі за свою невелику вартість!
А широка палітра кольорової гами та лаконічний дизайн постільної білизни дозволяють підібрати комплект відповідно до будь-якого смаку та інтер’єру кімнати.
Особливості матеріалу:
· Страйп бязь — проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану (сертифікована в Україні).
· За рахунок наявності незначної кількості синтетичних волокон (15%), тканина є більш стійкою до механічних пошкоджень та розривів.
· Тканина не ліняє та досить тривалий час не втрачає свій початковий колір (max t прання 40°).
· Комплект не накопичує статичну електрику.
· Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря.
· Гіпоалергенний.
Розміри:
ЄВРО:
простирадло — 220х240 см
підковдра — 200х215 см
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
Можливість перешиву на простирадло з резинкою, уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 85 % |
| Поліестер | 15 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
- Ціна: 1 180 ₴/комплект









