
М'який плед покривало на ліжко велюрове Двоспальне - Євро 200х220 см, графіт
1 510 ₴
- В наявності
- Код: DPsotygraf-3
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велюровий плед 200×220 см – тепло, м’якість і стиль у кожному дотику!
Створіть атмосферу затишку у вашому домі з нашим розкішним велюровим пледом турецького виробництва. Ідеальний для прохолодних вечорів, як покривало на ліжко або диван, а також просто для приємного відпочинку з чашкою чаю.
Переваги:
* Великий розмір – вистачить на двох
* Неймовірно м’який і приємний на дотик велюр
* Щільний, але легкий – гріє, не обтяжуючи
* Зберігає форму і колір після прання
* Стильний вигляд – прикраса будь-якого інтер’єру
Чудовий варіант подарунку для рідних та друзів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Велюр |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 220 см |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Тип тканини | Велюр |
| Тип | Покривало |
| Ширина покривала | 210 см |
| Довжина покривала | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴


