Дуже м'який, дуже зручний, дуже красивий — так можна описати це шикарне покривало, яке підійде будь-якому інтер'єру кімнати завдяки своєму насиченому кольору. Матеріал пледа гіпоалергенний, не мнеться й не скочується, прекрасно пропускає повітря, а також дуже теплий. Легко переться в делікатному режимі. Відповідає європейським стандартам якості.
Розмір: 150х220 см
Матеріал: велсофт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Змішаний |
| Матеріал | Велсофт |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 220 см |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Машинне прання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тип | Покривало |
| Ширина покривала | 210 см |
| Довжина покривала | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴








