Подаруйте собі комфорт та естетику!
Цей комплект створений для тих, хто цінує ніжність, якість і стиль. М’який сатин приємно охолоджує влітку і дарує затишок у будь-яку пору року. А квітковий принт додасть вашій спальні вишуканості та романтичної атмосфери.
* Натуральна 100% бавовна – дихає та не викликає алергії
* Щільний сатин – гладкий, блискучий і довговічний
* Насичені кольори, що не вигорають і не змиваються
* Ідеальний подарунок для себе або близьких
Комплектація:
Простирадло 200 см х 220 см (1 шт.)
Підковдра 215 см х 200 см (1 шт.)
Наволочки 50х70 см (2 шт.)
Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴





