
Комплект страйп сатин рожевий. Тканина Пакистан - 100% бавовна, без синтетики. Євро 220х240
1 860 ₴/комплект
- В наявності
- Код: LCP_lightbuz 3
Комплект постільної білизни люкс якості!🤩
Страйп сатин - це завжди міцна тканина, яка не розтягується, не линяє, не вигорає, зберігає свою бездоганну форму і вид, навіть після декількох років використання (при належному і правильному пранні та використанні!!), дуже приємна на дотик, гіпоалергенна та гігроскопічна.
Матеріал: страйп сатин
Склад: 100% бавовна
Виробник тканини: Пакистан
Комплекти відшиваються в Україні.
Розміри
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 150х210 см
Наволочки - 50х70 см або 70х70 см (2 шт.)
Підковдра - 150х210 см
🛌ДВОСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 200х220 см
Наволочки - 50х70 см або 70х70 см (2 шт.)
Підковдра - 175х210 см
🛌ЄВРО:
Простирадло - 220х240 см
Наволочки - 50х70 см або 70х70 см (2 шт.)
Підковдра - 200х220 см
🛌СІМЕЙНИЙ:
Простирадло - 220х240 см
Наволочки - 50х70 см або 70х70 см (2 шт.)
Підковдри - 150х210 см (2 шт.)
Колір наволочки на вибір!
➕Додаткові опції:
👉 додаткова наволочка від 80 грн/шт
👉 наволочка з кантом +110 грн / шт
👉 Простирадло на гумці:
🌛 резинка до 160х200 +150 грн
🌛 резинка більше, ніж 160х200 +220 грн
👉 наволочка на замочку +70 грн за кожну
📌 Також є індивідуальний відшив!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 1 860 ₴/комплект





