
Комплект дитячої постільної білизни, Minecraft Бязь Люкс (бавовна) Півтораспальний 150х220
970 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КAB_minekraft 1-1
Постільна білизна з Бязь Люкс - ідеальне поєднання комфорту і якості!
Обираючи постільну білизну, ви обираєте не просто тканину - ви обираєте свій сон.
Бязь люкс - проста і міцна тканина високої щільності, яка виготовляється з 100% бавовни преміум якості без синтетичних домішок.
Чому ця тканина?
* Щільне плетіння - білизна не розтягується, не сідає і зберігає форму після багатьох прань;
* Витримує понад 300 циклів прання.
* Яскраві та стійкі кольори - малюнок не вицвітає, навіть після частих прань;
* Комфорт у будь-яку пору року - дихає влітку, зберігає тепло взимку.
* Не накопичує статичну електрику.
* Гіпоалергенна. Підходить для чутливої шкіри дитини і дорослого.
Розміри: простирадло — 150х220 см
підковдра — 150х215 см
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
Можливий перешив наволочок на 50х70 см та вшиття резинки в простирадло - запитуйте у менеджера
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 92 % |
| Еластан | 8 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
- Ціна: 970 ₴/комплект





