
Постільна білизна страйп-сатин Туреччина – комплект. Колір зелений. Двоспальний. 100% бавовна мерсеризована.
2 390 ₴/комплект
- В наявності
- Код: LCCT_евкаліпт 2
Комплект постільної білизни люкс якості! Шик, блиск, краса, якість – це точно про страйп сатин! А ще постіль з цієї тканини зносостійка, не линяє (при правильному режимі прання) і служить довгі роки. Постільна білизна зі страйп сатину - це саме та покупка, про яку не шкодуєш, а купляєш знову і знову))
Виробник тканини: Туреччина
Пошиття комплекту: Україна
Щільність: 135 гр
Склад: 100% бавовна
Мерсеризація: так
Ширина смужки: 1 см.
Розмір наволочок на Ваш вибір!
Розміри:
ПОЛУТОРНИЙ: Простирадло — 150х210 см; Наволочки — 50х70 см або 70х70 см (2 шт.); Підковдра — 150х210 см
ДВОСПАЛЬНИЙ: Простирадло — 200х220 см; Наволочки — 50х70 см або 70х70 см (2 шт.); Підковдра — 175х210 см
ЄВРО: Простирадло — 220х240 см; Наволочки — 50х70 см або 70х70 см (2 шт.); Підковдра — 200х220 см
СІМЕЙНИЙ: Простирадло — 220х240 см; Наволочки - 50х70 см або 70х70 см (2 шт.);
Підковдра — 150х210 см (2 шт.)
Додатково:
* додаткова наволочка від 100 грн/шт
* наволочка з кантом +130 грн/шт
* Простирадло на гумці:
- резинка до 160х200 +220 грн
- резинка більша, ніж 160х200 +270 грн
Можливий індивідуальний відшив!
Комплект пакується в подарункову коробку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 175 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 2 390 ₴/комплект







