
Постільна білизна фланелева турецька з широким простирадлом 240х260 см. Постіль фланель (бавовна з начосом) Евро.
2 620 ₴
- Немає в наявності
- Код: AFBТ_colours 3
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна з фланелі (бавовняна тканина з начосом) зігріє вас і в холодні осінні ночі, і взимку. Тканина дуже м'яка, комфортна та затишна, яка після прання стає ще м'якшою.
Сучасна фланелева постільна білизна відрізняється оригінальним дизайном. Підібрати можна варіант абсолютно на будь-який смак.
Розмір:
ЄВРО:
Підковдра 200х220 см (1 шт)
Простирадло 240х260 см (1 шт)
Наволочки 50х70 см (2шт)
Виробник: Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 620 ₴







