
Шикарний королівський шарпей в клітинку (крокодил) плед — покривало 200х220 см
840 ₴
- В наявності
- Код: ACRP_colours
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже м'який, дуже зручний, дуже красивий — так можна описати це шикарне покривало, яке підійде будь-якому інтер'єру кімнати завдяки широкій палітрі кольорів. Матеріал пледа гіпоалергенний, не мнеться й не скочується, прекрасно пропускає повітря, а також дуже теплий. Не линяє! Легко переться в делікатному режимі. Відповідає європейським стандартам якості.
Плед дуже-дуже м'який!
Матеріал: велсофт
Розмір: 200х220 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Бамбук |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Колір | Лавандовий |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 230 см |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тип | Покривало |
| Ширина покривала | 210 см |
| Довжина покривала | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴



