
Жіноча піжама сатинова рожева в поолоску. Сорочка з довгим рукавом на гудзиках. Розмір XS-S
1 500 ₴
- В наявності
- Код: DV-142-23-11 pink
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкішна, витончена, сексуальна — сатинова піжама💗
Сатиновий смугастий домашній костюм в стилі відомого бренду.
Штани прямого крою, середньої посадки з прошитою резинкою на поясі.
Резинка не перекручюється та не давить!
Зручна, тонка, комфортна.
На моделі розмір XS-S
Термін доставки 2 - 5 днів.
| ЗАМІРИ | XS-S | М- L | XL-XXL |
| сорочка | |||
| довж.сорочки по спині | 60см | 63см | 64 |
| плечі | 38см | 41см | 43 |
| ПОГ | 46см | 50см | 53 |
| довж.рукава | 57см | 58см | 59 |
| /вн.шов | 46см | 46см | 47 |
| штани | XS-S | М- L | |
| довжина | 101см | 103см | 104 |
| /вн. шов | 79см | 80см | 80 |
| ПОБ | 52см | 55см | 57 |
| ПО резинки | 30см | 33см | 36 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| В комплект входить | Шорти |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Сатин |
| Склад | 100% |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 79 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








