
Комплект постільної білизни з котами Бязь Люкс, Півтораспальний 150х210 см
970 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КМ_коте 1
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд люкс сьогодні є одними з найпопулярніших, оскільки вони дуже практичні та зносостойкі за свою достатньо невелику вартість. А яскраві кольори сподбаються кожному - і дорослому, і дитині!
Бязь голд люкс - проста і міцна тканина високої щільності, яка виготовляється з 100% бавовни без синтетичних домішок. Не накопичує статичну електрику. Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря. Гіпоаллергенна.
Розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 150х210 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдра - 150х210 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴/комплект

