
Сатиновий комплект постільної білизни в коробці Laura Grand, Євро 230х240 см, різні кольори
1 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: ALG-0605-3
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постіль, яка підкорила дуже багато сердець. І не дарма!
Бо комплект постільної білизни з хлопкового сатину від Laura Grand — це про м’якість, елегантність і бездоганну якість.
Гладка шовковиста текстура постільної білизни дарує справжнє задоволення, а бавовняний сатин забезпечує комфортний сон у будь-яку пору року.
Надзвичайно гарне поєднання квітів та орнаменту!
*Сатин — практичний, міцний, гарний матеріал насиченого кольору з бавовни, яка не втрачає своїх властивостей навіть після багаторазового прання!
Розмір Євро
Підковдра 200х230 см
Простирадло 230х240 см
Наволочки 50х70 2 шт
Наявність потрібного кольору уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴









