
Комплект постільної білизни блакитний кішка Маркіза, Півтораспальний 150х220 см
950 ₴/комплект
- В наявності
- Код: AB_маркіза 1
Особливості матеріалу:
• Бязь голд – проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану (сертифікована в Україні).
• За рахунок наявності незначної кількості синтетичних волокон (8%), тканина більш стійка до механічних пошкоджень та розривів.
• Тканина не линяє і досить довго не втрачає свого початкового кольору (max t прання 40°).
• Комплект не накопичує статичну електрику.
• Має здатність убирати зайву вологу і добре пропускає повітря.
• Гіпоалергенний.
розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
простирадло - 150х220 см
підковдра - 150х220 см
наволочки – 70х70 см (2 шт)
(можливий перешив)
ДВОСПАЛЬНИЙ:
простирадло - 200х220 см
підковдра - 180х220 см
наволочки – 70x70 см (2 шт)
(можливий перешив)
ЄВРО:
простирадло - 200х220 см
підковдра - 200х220 см
наволочки – 70х70 см (2 шт)
(можливий перешив)
СІМЕЙНИЙ:
простирадло - 200х220 см
підковдра - 150х220 см (2 шт)
наволочки - 70х70 см (2 шт)
(можливий перешив)
Можливість перешиву на простирадло з гумкою, уточнюйте у менеджера.
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд створені для прогресивних людей, які люблять різноманітність у повсякденному житті.
На сьогоднішній день такі комплекти є одними з найпопулярніших, оскільки вони дійсно практичні та зносостійкі за свою невелику вартість!
А широка палітра кольорової гами та лаконічний дизайн постільної білизни дозволяють підібрати комплект відповідно до будь-якого смаку та інтер'єру кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 950 ₴/комплект





