
Комплект постільної білизни з серцями, Бязь Голд, Євро 200х220 см
1 180 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КB_рожсер 3
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд сьогодні є одними з найпопулярніших, оскільки вони дуже практичні та зносостійкі за свою невелику вартість.
Бязь голд — проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану, яка виготовляється з невеликим додаванням еластану, що підвищує її зносостійкість і практичність. Не накопичує статичну електрику. Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря. Гіпоалергенна.
Комплект постільної білизни має дуже стильний вигляд і слугуватиме вам довго!
Розміри:
ПОЛУТОРНИЙ:
Простирадло — 145х220 см
Наволочки — 70х70 (2 шт.)
Підковдра — 150х220 см
ДВУСПАЛЬНИЙ:
Простирадло — 200х220 см
Підковдра — 180х220 см
Наволочки — 70х70 (2 шт.)
ЕВРО:
Простирадло — 200х220 см
Підковдра — 200х220 см
Наволочки — 70х70 (2 шт.)
СЕМЕЙНЫЙ:
Простирадло — 200х220 см
Підковдра — 150х220 см (2 шт.)
Наволочки — 70х70 (2 шт.)
Можливе перешиття наволочок і простирадла з гумкою
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Серця |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 180 ₴/комплект






