
Комплект постільної білизни Бязь Люкс з квітами, Сімейний, 2 підковдри
1 350 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КВ_Вілла Роза 4
Комплекти постільної білизни з тканини бязь люкс створені для прогресивних людей, які люблять різноманітність у повсякденному житті.
На сьогодні такі комплекти є одними з найпопулярніших, оскільки вони дійсно практичні та зносостійкі за свою невелику вартість!
А широка палітра колірної гами та лаконічний дизайн постільної білизни дають змогу підібрати комплект відповідно до будь-якого смаку й інтер'єру кімнати.
Особливості матеріалу:
• Бязь Люкс — проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану (сертифікована в Україні).
• Тканина міцна та стійка до механічних пошкоджень і розривів.
• Тканина не линяє й досить довго не втрачає свій початковий колір (max t прання 40°).
• Комплект не накопичує статичну електрику.
• Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря.
• Гіпоалергенний.
Розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
простирадло — 150х220 см
підковдра — 150х215 см
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
ДВОСПАЛЬНИЙ:
простирадло — 200х220 см
Можливість придбання збільшеного простирадла 220х250 см, запитуйте у менеджера
підковдра — 180х215 см
наволочки — 70x70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
ЄВРО:
простирадло — 200х220 см
Можливість придбання збільшеного простирадла 220х250 см, запитуйте у менеджера
підковдра — 200х215 см
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
СІМЕЙНИЙ:
простирадло — 200х220 см
Можливість придбання збільшеного простирадла 220х250 см, запитуйте у менеджера
підковдра — 150х215 см (2 шт.)
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
Можливість перешиття на простирадло з гумкою, запитуйте в менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 1 350 ₴/комплект






