
Комплект постільної білизни, Бязь Голд з динозаврами, Півтораспальний 150х220
950 ₴/комплект
- В наявності
- Код: AB_dino 1
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд сьогодні є одними з найпопулярніших, оскільки вони дуже практичні та зносостойкі за свою достатньо невелику вартість.
Бязь голд – проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану, яка виготовляється з незначним додаванням еластану, що підвищує її зносостійкість та практичність. Чи не накопичує статичну електрику. Має здатність вбирати зайву вологу і добре пропускає повітря. Гіпоалергенна.
Комплект постільної білизни виглядає дуже класно!
Розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 150х220 см
Наволочки - 70х70 (2 шт.)
Підковдра - 150х210 см
Можливо перешити наволочки на менший розмір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 92 % |
| Еластан | 8 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴/комплект






