
Півтораспальний дитячий комплект постільної білизни з фланелі наволочки 70×70 см – яскраві мультяшні принти для дітей і підлітків
1 490 ₴
- В наявності
- Код: АFB_child-1003-1
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подаруйте своїй дитині тепло, комфорт і казкові сни з цим високоякісним фланелевим комплектом постільної білизни півтораспального розміру. Виготовлений з м’якої, дихаючої фланелі, цей набір забезпечує ідеальний мікроклімат для сну в будь-яку пору року.
Яскраві принти з улюблених мультфільмів зроблять кімнату вашої дитини ще затишнішою та веселішою, а дві великі наволочки 70×70 см додають практичності для щоденного використання.
Підійде як для молодших дітей, так і для підлітків. Ідеальний вибір для турботливих батьків, які цінують якість, зручність та естетику.
Розмір:
1.5-ний:
Підковдра 150х210 см (1 шт.)
Простирадло 180х230 см (1 шт.)
Наволочки 70х70 см (2шт)
Наявність улюблених героїв уточнюйте! (на фото може не бути, а в наявності є)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 160 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Усадка | 0 % |
| Тип комплекту | Напівторний |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴










