
1,5-ний Новорічний комплект постільної білизни Щенячий патруль, Бязь Люкс, 150х220 см
1 090 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КВ_оленіС 1
Подаруйте дитині новорічну історію про улюблених маленьких героїв і дитина буде прокидатися та засинати в гарному настрої!
На сьогодні такі комплекти є одними з найпопулярніших, оскільки вони дійсно практичні та зносостійкі за свою невелику вартість!
Особливості матеріалу:
· Бязь люкс— проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану (сертифікована в Україні).
· натуральна бавовна, що не викликає алергії
· Тканина не ліняє та досить тривалий час не втрачає свій початковий колір (max t прання 40°).
· Комплект не накопичує статичну електрику.
· Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря.
Розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
простирадло — 150х220 см
підковдра — 150х220 см
наволочки — 70х70 см (2 шт.)
(можливий перешив)
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 090 ₴/комплект

