
Чоловічий мусліновий халат Estet темно синій
1 590 ₴
- В наявності
- Код: С-M51L
Чоловічий мусліновий халат: натуральний комфорт без компромісів.
Цей халат із 100% бавовняного мусліну – втілення легкості та затишку. Дихаюча тканина м'яко лягає на шкіру, забезпечуючи комфорт у будь-яку пору року.
Він добре вбирає вологу та швидко сохне, тому ідеально підійде не лише для носіння вдома, а й приємно огорне тіло чоловіка після виходу з ванної кімнати.
І що приємно, муслін не вимагає особливого догляду, залишаючись м'яким навіть після багаторазового прання.
Тканина: 100% бавовна (Корея)
Щільність: 120 г/м2
Розміри: M; L; XL; 2XL
На моделі Розмір M.
Його параметри:
Зріст -190
Об'єми - 98/75/90 см
Лаконічний крій, приємна фактура та спокійні відтінки роблять цей халат універсальним та стильним елементом чоловічого домашнього гардеробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип халата | Домашній |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват талії | 105 см |
| Обхват грудей | 105 см |
| Тип тканини | Муслін |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 120 см |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | L |
| Матеріал | Муслін |
| Стать | чоловічі |
| Склад | 100% бавовна |
| Колекція | Estet |
| Сезон | Демисезон |
- Ціна: 1 590 ₴






