Вафельні халати - це стиль, комфорт та практичність!
Матеріал дозволяє шкірі "дихати" і не викликає дискомфорту.
Тканина: 100% бавовна, Туреччина
(тканина не декатована, після прання дає усадку 5-6%)
розміри: s, m, xl
Рекомендації щодо прання:
*Прати у холодній воді (при температурі не вище 40°С), віджимання тільки на малих обертах 400. Не використовувати відбілювачі.
*Після прання вафельні клітини збираються, але після висихання та прасування вони розходяться.
Матеріал дозволяє шкірі "дихати" і не викликає дискомфорту.
Тканина: 100% бавовна, Туреччина
(тканина не декатована, після прання дає усадку 5-6%)
розміри: s, m, xl
Рекомендації щодо прання:
*Прати у холодній воді (при температурі не вище 40°С), віджимання тільки на малих обертах 400. Не використовувати відбілювачі.
*Після прання вафельні клітини збираються, але після висихання та прасування вони розходяться.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип халата | Домашній |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 120 см |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | S |
| Матеріал | вафельна тканина |
| Стать | чоловічі |
| Склад | 100% бавовна |
| Колекція | Сірий |
| Сезон | Демисезон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴






