
Комплект постільної білизни гусь-люблюсь Бязь Люкс, Двоспальний 200х220
1 090 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КМ_гусь-10042 2
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд люкс сьогодні є одними з найпопулярніших, оскільки вони дуже практичні та зносостойкі за свою достатньо невелику вартість.
Бязь голд люкс - проста і міцна тканина високої щільності, яка виготовляється з 100% бавовни без синтетичних домішок. Не накопичує статичну електрику. Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря. Гіпоаллергенна.
Комплект постільної білизни калейдоскоп різнокольоровий виглядає дуже ефектно! Розмір наволочок обирає клієнт!
Розміри:
ПІВТОРАСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 150х220 см
Наволочки - 50х70 або 50х70 (2 шт.)
Підковдра - 150х215 см
ДВОСПАЛЬНИЙ:
Простирадло - 200х220 см
Наволочки - 70х70 (2 шт.)
Підковдра - 180х215 см
ЄВРО:
Простирадло - 220х220 см
Наволочки - 70х70 (2 шт.)
Підковдра - 200х215 см
➕Додаткові опції:
* перешив наволочок на менший розмір
* додаткова наволочка
* простирадло на гумці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Усадка | 0 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴/комплект







