
Ергономічна ортопедична подушка для комфортного сну з соєвим волокном і ефектом пам’яті pillow-03, 40х60 см
970 ₴
- В наявності
- Код: А-PI038
Гіпоалергенна ортопедична подушка унікальної форми підтримує ваш хребет та шию в анатомічно правильному положенні, рівномірно розподіляє навантаження між різними групами м'язів, а також ідеально пристосовується до форми та ваги голови.
Ергономічна подушка наповнена 20% соєвим волокном і 80% поліефірним волокном, співвідношення наповнення розумне і наукове, підтримує голову і шию і зменшує точки тиску.
І ще один секрет подушки - ефект пам'яті, який досягається завдяки застосуванню у виробництві високотехнологічної піни, здатної приймати та зберігати контур вашої шиї та голови.
Подушку легко чистити: чохол знімається і можна прати в машині, що спрощує очищення і гігієну. Всі матеріали безпечні для здоров'я і не мають запаху, бережіть своє здоров'я.
Всі ці якості подушки дарують вам максимально комфортний та здоровий сон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Колір | Сірий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 970 ₴






