
Плед покривало королівський шарпей - соти 180х200 см. Різні кольори
850 ₴
- В наявності
- Код: ASH colours 2
+380 (98) 124-48-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже м'який, дуже зручний, дуже красивий — так можна описати це шикарне покривало, яке підійде будь-якому інтер'єру кімнати завдяки широкій палітрі кольорів. Матеріал пледа гіпоалергенний, не мнеться й не скочується, прекрасно пропускає повітря, а також дуже теплий. Легко переться в делікатному режимі. Відповідає європейським стандартам якості.
Розмір: 180х200см
Матеріал: велсофт (мікрофліс)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Велсофт |
| Розмір | Двоспальний |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Ширина | 180 см |
| Довжина | 200 см |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Плед-покривало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Ширина покривала | 210 см |
| Довжина покривала | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴








