
Новорічний комплект постільної білизни, Бязь Голд Люкс, Євро 220х240 см
1 360 ₴/комплект
- В наявності
- Код: КВ_новмал 3
Зустрічайте Новорічні свята у затишку!
Новорічна постіль — це святкові кольори, якісна тканина та тепло, яке огортає з першої хвилини. Створіть атмосферу казки у своїй спальні та подаруйте собі комфортні, по-справжньому святкові сни.
Комплекти постільної білизни з тканини бязь голд люкс створені для прогресивних людей, які люблять розмаїття в повсякденному житті.
На сьогодні такі комплекти є одними з найпопулярніших, оскільки вони дійсно практичні та зносостійкі за свою невелику вартість!
А ще святкова постіль — це практично, красиво та по-зимовому затишно. Чудова ідея для подарунка до Різдва або Нового року.
Особливості матеріалу:
· Бязь голд люкс — проста та міцна тканина високої щільності виробництва Пакистану (сертифікована в Україні).
· Натуральна бавовна, що не викликає алергічних реакцій шкіри.
· Тканина не ліняє та досить тривалий час не втрачає свій початковий колір (max t прання 40°).
· Комплект не накопичує статичну електрику.
· Має здатність вбирати зайву вологу та добре пропускає повітря.
Розміри:
ЄВРО:
простирадло — 220х240 см
підковдра — 200х215 см
наволочки — 70х70 см або 50х70 см (2 шт.)
Можливість перешиву на простирадло з резинкою, уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
- Ціна: 1 360 ₴/комплект








